Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor, ha az üzemorvosi...

Mi van akkor, ha az üzemorvosi vizsgálat során kellene mellkasröntgen, de terhesség miatt nem tudom megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Járt már valaki így?
2016. okt. 22. 09:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Köszi a lepontozást, de ez nem ilyen egyszerű, hogy megmondod, hogy nem tudod megcsináltatni, akkor nem kell. Lehet, hogy van, ahol el tudnak akkor tekinteni tőle, de nem mindenhol.

Nálunk sem lehetett. Vendéglátó helyen dolgoztam, és bizony kellett az érvényes orvosi alkalmassági ahhoz, hogy tovább tudjak dolgozni, annak pedig a része az érvényes tüdőszűrő. Nekem a főnököm javasolta ezt a megoldást.

2016. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szólsz rtg-en, hogy terhes vagy. Ne izgulj emiatt, nem lesz belőle semmi baj az egyetem fogl.eü-s orvosánál. (orvosis voltam.)
2016. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!