Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez egy pozitív...

Szerintetek ez egy pozitív teszt? 😊

Figyelt kérdés

Mikor anyumnak mondtam, valószínű halvány pozitív lett a terhességitesztem nagyon megijedt. Aztán megnézte, de mondta negatív.. Eközben én nagyon megbarátkoztam a gondolattal. Lassan 18 leszek 1 éve vagyunk együtta párommal☺

Tabit szedek amúgy pár hónapja, normálisan mindent betartok,időben veszem be.

[link]



2016. okt. 22. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez totál negatív.
2016. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jázi :) ***** válasza:
Én is negatívnak látom. Rá érsz még hidd el ;)
2016. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyebkent legkozelebb vmi normális tesztet vegyél - nekem az X-epil háromszor is ál-negatív eredményt adott mikor mar reg terhes voltam.
2016. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Negatìvabb nem is lehetne
2016. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek örülsz,mikor ez totál negatív.De nem is értem,hogy merül fel,hogy tesztelgess,ha mindent betartasz a "tabival".
2016. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg igenis van ott valami csak passz h mi. A szint nem Latni.. de nezzetek mar meg jobban!!
2016. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálj másfajta teszttel tesztelni,az megnyugtatóbb lenne...Én is látok második valamit,de nem mondanám,h csík,de meg sem nyugodjék...Miből gondoltad,h terhes lehetsz?!
2016. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Facellét próbálj meg. Majd írj :)
2016. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez szerkesztett kép?

Én a 6-ossal értek egyet. Valami van rajta, de ennél többet ebből a tesztből nem lehet megállapítani.Reggeli első vizeletből csinálj egy másikat. Szerintem ne xepilt.

2016. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem pozitívnak tűnik.

Az x-elilben én még nem csalódtam sosem volt rajta csík mikor nem volt baba, viszont már 9.dpon kimutatta ilyen halványan a kisfiam létezését;)

Ez egy halvány pozi.

Nagy felelősség, de gratulálok!

2016. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!