Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akarom idegeséteni, de ettől nagyon ideges lenne.. Most fog érettségizni és nem akarom, hogy emiatt ne sikerüljön neki. Am védekeztünk, komoly kapcsink van:)
2016. okt. 23. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Hàt ha vele védekeztèl akkor elhiszem hogy ideges lesz. Elöszőr azt tudasd vele kivel csaltad meg...utàna jöhet a gyerek téma.....
2016. okt. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

Mi az, hogy idegeseteni? Tanulj meg irni.

Erre meg lehet eselyed, mindjart becsengetnek! Erre legyen eszed inkabb.

2016. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Mondd neki,hogy: terhi vok.

Biztosan meg fogja érteni!

2016. okt. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%

Idegesíteni??? Nem egy akciós körömcipőről van szó, hanem egy terhességről! Védekezés mellett.. tudjuk, mint itt MINDENKI! Felnőtt embereknél is látok ilyet hogy "am" meg "vok" meg "kapcsi".. nem tudom miért is lepődök meg a fiatalabb generáció hülyeségén.

Amúgy meg elé állsz, leülteted és közlöd hogy "Józsikám, terhes vagyok". A többit megbeszélitek egymással meg a szüleitekkel.

2016. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
38%
Koszonom a lepontozast. Akinek igaza van mindig lehuzzak. De ha a pasiddal vedekeztel akkor is joga van tudni kitol van a gyerek. Csak ugy nem szall meg a szentlelek....
2016. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!