Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap korhazba voltam surgoss...

Gaspar Klaudia Dia kérdése:

Tegnap korhazba voltam surgossegin rendszeres hasfajas mistt. Ez lett a papiron de fogalmam sincs mit jelent. Aki tudja legyen szives segitsen?

Figyelt kérdés

kolp.: ep hammal fedett portio. norm. fluor. kpm tag vagina, portio folytatasaban norm. nagysagu uterus tapinthato az afvben, szabad kornyezetben. TVS: norm. konturu, kp. telt holyag mogott 36x28mm es uterus corpusban 9mmes nyalkahartya echo lathato. Labor papiron pedig: 2-4hetes terhesseg 39.1-8388 IU/I

ez mit jelent kerlek segitsetek!



2016. okt. 26. 08:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Terhes vagy.
2016. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Ahogy az előttem író mondja.
2016. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Mindened normál,terhes vagy.
2016. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Egyelőre az uh-n semmi nem látszott, normál nagyságú méh, 9 mm nyálkahártya. Se fekritkulást, se petezsakot még nem látott a doki.

A labor leleten amit leirtál, az szerintem a referencia tartomány a 2-4 hetes terhessegre. Mennyi lett az érték?

Ha a 39,1 akkor nagyon kezdeti, beágyazódás körüli terhesség. Azt szoktak mondani, hogy 100 körül kezdődik a terhesség, ami biztonsággal megállapítható annak.

Valami alakul, de ez még max a hcg értékéből látszik.

Kontrollra mikor kell menned?

2016. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Terhes vagy.
2016. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
koszonom szepen. de biztos a terhesseg?
2016. okt. 26. 10:20
 7/20 anonim ***** válasza:

Csak annyira, mint minden más nagyon korai szakaszban lévő terhesség. A többsége továbbfejlődik, de előfordul vetélés.

Te mit szeretnél?

2016. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hat en nagyon remelem h terhes vagyok :)
2016. okt. 26. 10:29
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Terhességi tesztet nem csináltál? 39-es progi nekem is volt 2 hónapja az csak azt jelzi hogy volt peteérésed.És miért nem kérdeztél valamit az orvosodtól,néma volt?Én mindig mindent megkérdezek.Nem értem,miért nem kérdeznek az emberek az orvosoktól?
2016. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
lehet a fajdalomba nem az volt bennem h kerdezoskodjek, hanem h mi a bajom. es semmit nem mondanak csak kiadjak a zarojelentest. es ha utanna olvasom el nem fogok vissza menni azert h kerdezoskodjek. annyit kerdeztem mit jelent, szerintem evvel senkit nem bantottam meg, aki akar segit aki nem nem.
2016. okt. 26. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!