Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 1héttel tojásfeh...

Ovuláció után 1héttel tojásfehérje folyás de rengeteg. Volt akinél ez babát jelzett?

Figyelt kérdés
nekem soha nincs folyásom ovu után maximum ragadós,testápolószerű fehér de kevés folyás. Mensi előtt 1-2 nappal van vizes folyásom. De most 21.én volt ovum(ovu teszt kimutatta és éreztem is) és rengeteg tojcsis folyásom van. Aki babás lett milyen folyás jelezte hogy baba van? köszi a válaszokat :)

2016. okt. 28. 13:08
 1/6 Nicy0518 ***** válasza:
0%
Szia! Szerintem ez nem jelent babát!!!! Ha viszont barnás a folyásod akkor tutira veheted hogy az a beágyazódás!!! Mivel beágyazódás következtébe vér is távozik.... Csak mire kiér úgymond elszíneződik.... Akkor viszont a legérzékenyebb teszt.... Ha megcsináltad akkor várj 5 percet és tuti meglesz az eredmény.... Tudom miről beszélek hisz a 3. babámat várom és meg is kérdeztem a nődokitól plusz utána is olvastam
2016. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem is van már 2 babám,de egyiknél se volt beágyazódási vérzésem se barnázásom... :)
2016. okt. 28. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ovu utáni erős folyas, amikor babás lettem. Nem volt beágyazódási vérzés nekem sem sosem, pedig ez az ötödik terhessegem.
2016. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 4 terhességem első tünetei között szerepelt a brutális mennyiségű folyás, ami még a dokimat is meghökkentette. Sűrű volt és nagy mennyiségű.
2016. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen ugyanilyen folyásom van. sűrű és nagymennyiségű. beagyazódás időszakában vagyok kb ha lesz egyáltalán minek beágyazódnia,köszönöm a válaszokat :)
2016. okt. 28. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi történt?
2016. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!