Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orálisan kielégítettem a...

Orálisan kielégítettem a barátomat, és közben kézzel is rásegítettem a dologra. Majd ez után elmentem zuhanyozni, ahol önkielégítést végeztem. Fent áll a " baleset " veszélye? 17/L

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 13:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, így nem lehetsz teres! :)
2016. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Egy főnyeremény a pasid. Na de te is, ha ennyi eszed van. :D


Minek szexeltek, ha gőzötök sincs arról hogy lesz a gyerek meg arról, hogy nem lesz?


Nem leszel terhes, te kis ostoba. Ha volt is sperma a kezeden, a zuhany lemosta.

2016. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De legyetek olyan kedvesek, hogy olvassátok már el a feltett kérdést.. Nem szexeltünk.
2016. okt. 29. 20:08
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha nem szexeltetek, akkor miért félsz hogy teherbe esel???


És van egy rossz hírem. Nem csak az a szex, ha a pénisz a hüvelybe hatol. Az orális szex is szex...

Bár nálatok elég egyoldalú volt a dolog. Te elégítetted ki mindkettőtöket...

2016. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem szexeltetek,te lesz.optad,aztán mehettél maszturbálni! ;-)
2016. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát azért ez elég vicces. Na mindegy ha nektek.ez így jó. :) Nem leszel terhes ne aggódj.
2016. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De most ne bántsunk már,merr igazából jól csinálod! Amíg se,gg hülye vagy,addig csak maradj a sz,opásnál,abból bajod nem lehet!
2016. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%
Hat a zuhany alatt mindenkepp fenn all a baleset veszelye!!! Veletlen elesel, megutod a fejed es kesz a baj!!
2016. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!