Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pettingtől teherbe esni?...

Pettingtől teherbe esni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
16 éves szűz lány vagyok, barátommal pettingeltünk, mellettem élvezett el, de utána lemosott magáról mindent meg kezet is mosott, de félek, hogy az én kezemre vagy az ágyra ment valamennyi, ami később a hüvelyembe került. Ennek mennyi az esélye? Kérlek segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve!

2016. okt. 29. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
max ha szeplőtelen fogantatásról beszélhetünk
2016. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyjuk mar, ne izgulj, biztos, hogy nem vagy terhes.
2016. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Atyaisten, de várom az őszi szünet végét...
2016. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És mégis, hogy gondoltad, hogy jutott be a hüvelyedbe?
2016. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan a mai világban nincs normális szexualitás felvilágosítás az iskolában? Ha enyire tudatlan vagy inkább ülj le és beszélj anyukáddal, nehogy enyi ésszel még neki kezdj szexelni is.
2016. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már komolyan azt gondolom hogy csak provokálnak minket..


Persze, lehetsz terhes! Főleg az veszélyes ha egy férfi melléd ül a buszon!!

2016. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod mit jelent a petting, de azt nem tudod, hogy mi kell a teherbeeséshez!?

Használd ki az ősziszünetet, és tanulj biológiát.

És nem, a babákat nem a gólya hozza, mielőtt azt is megkérdeznéd.

2016. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elkepzelem a spermiumot az agyon, amint azt kiabalja, mikozben mindenfele testreseden iparkodik befele, hogy a vegtelenbe es tovabb....

Megis!!!!! Hogy a jo istenbe tortenne meg ilyen??

Ennyire nem lehet buta a mai fiatalsag?! Mar tenyleg, ep esszel fel se tudom fogni amiket itt 2 nap alatt megkerdezett 1-2 ember! Ruhas szex, pozitiv terhessegi tabletta, es most ez! Karpitrol tamado cimbik...🙊🙉🙈🐵

2016. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A napokban mennyi ilyen idióta kérdés van! Ruhás szextől,szo,pás alkalmával vagy bugyihoz dórzsölt fsztól lehet- e terhes??

Nem,nem,nem és nem b+!

Hát mennyi barom tizenéves van már! Csak arra lennék kíváncsi,hogy ennyi agysejttel vajon az iskolában hogyan teljesítettek?

2016. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van olyan hogy az ágyról felmásznak 😉 nagyon kis ravaszak ezek a spermák. A helyedben rá se ülnék az ágyra egy darabig
2016. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!