Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fennall a terhesseg veszelye?

Fennall a terhesseg veszelye?

Figyelt kérdés
A baratommal a pettingig jutottunk. Megvan a menzeszem, ezert egesz nap tampon volt bent, a petting kozben is. Szuz vagyok. Ha a baratom hozzadorzsolte a nemi szervet a csiklomhoz, lehetek terhes? Nem volt orgazmusa. Vagy van eselye? Illetve, ha vertem a baratom farkat, de nem elvezett el, es nem ereztem hogy nedves lett volna a kezem es magamhoz nyultam, fennall a teherbeeses veszelye?

2016. okt. 31. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Jézusom.Minek csináljátok,ha még a következményekkel sem vagytok tisztában?!

Nyilván nem lehetsz terhes,de ennek ellenére melegen ajánlom,hogy nézz utána, hogyan fogan egy gyerek,hogy a későbbiekben ne itt égesd magad.

Előváladéktól is teherbe lehet esni,nyilván kevesebb eséllyel,meg ahhoz azért berakni sem árt,meg hát jó időben kell lenni jó helyen..na de tampon volt benned,valamint a kezedről a hüvelyedbe nem fog kerülni életképes spermium.

Petting,orális szex ésszel,vaginális pedig mindig megfelelő védekezés mellett. (Kivéve babaprojekt..)

Mondom ezt úgy,hogy 18 évesen jöttem össze a vőlegényemmel, 19. szülinapomig vártunk vele,fél éve együtt lakunk, és még csak 20 leszek maholnap.

2016. nov. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bernadette20 ***** válasza:
Persze , egyből 3as ikreket szűlsz . Mennyi idős is vagy ?
2016. nov. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyám,de hül,ye vagy! :-D
2016. nov. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Bizony mondom néked, gyermekáldás elé nézel.
2016. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz :)
2016. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!