Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk és az ovum...

Babát szeretnénk és az ovum előtt kicsivel több mint 7 nappal együtt voltunk a párommal .28 napos ciklusom van és tudom hogy pont egy hetnyire voltunk . Nem élvezett belém se semmi. Kevés esélyünk van ugye? :. /

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 14:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez most kicsit olyan,mintha azt kérdeznem: "Ha sokat burgert eszem attól van esély fogyásra?" Vagy "meghalt a kutyám meg tarthatom?" :./
2016. nov. 2. 14:21
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, kb olyan :)

Ha babát szeretnétek, akkor ennél gyakoribb szex kellene. Vagy legalább, amikor van alkalom, akkor ne legyen megszakítás. A párod is akarja a gyereket? Akkor miért vette ki?

Egyebként nem lehetetlen az időpont, én pl a 7 ciklusnapon lett terhes. Bár az igaz, hogy telibe csináltuk :)

2016. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Parod tudja h szeretnetek? Nem csak te akarod? Akkor èlvezzen belèd 2-3naponta..
2016. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon dilis ötlet de én túlságosan bíztam abban az agyon emlegetett előváladékban :/

Igazatok van . Nem tudja . És pozitív meglepetésnek szánom ha lehet így nevezni . BIztsoan nem bánná. Szerintem akkor folyamodjak más meglepetési módszerherhez ilyen téren . :)

2016. nov. 2. 14:49
 5/10 A kérdező kommentje:

Habár szerintem meg az előváladékban sem lehetett volna életképes sperma mivel kicsit faggattam és azt mondta hogy rég önkielégitett, tehát nagyon nem volt amit kimosson az előváladék aktus közben .

:/

2016. nov. 2. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nagyon nem jó meglepi.. akkor jó, ha tudatosan babára gyúrtok MINDKETTEN és egyszer csak meglóbálod előtte a pozitív terhességi tesztet.
2016. nov. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard meglepni, nem biztos, hogy úgy reagál, ahogy szeretnéd. Közben meg egy beszélgetés után, közös döntés után a leglelkesebb kispapa lenne.

Vigyázz, sok férfi, és jogosan, becsapásnak érzi az ilyen "meglepiket".

2016. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most úgysem jön össze igazatok van .

Elmondom neki és gyakoribban leszünk együtt mert így semmi esely :/

2016. nov. 3. 13:02
 9/10 anonim ***** válasza:

5evig mi csak megszakitassal csinaltuk.

Nulla baba.

Egyszer èlesben kèt baba..

Ez nem egy csoki..h szted nem bánná es veszel egyet... :/ :m

2016. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9/9 ikrek a kicsik? :D
2016. nov. 3. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!