Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délutáni teszt kimutatja...

Ma délutáni teszt kimutatja már, ha baba van?

Figyelt kérdés
Okt 18-án volt pecsételő vérzésem.Remélhetőleg ekkor volt peteérésem.Aznap együtt is voltunk a ferjemmel.Ma du tesztelnék akkor kimutatná a tesz?

2016. nov. 2. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Dèlutáni 99% , hogy nem.

Holnap reggeli esèlyes ! :)

2016. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli első vizeletből tesztelj
2016. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig reggel, első pisivel kell tesztelni, ha sikerült akkor az biztos kimutatja!

Délutánival nem érdemes.

2016. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Csak titokban tesztelnék, hogy páromnak meglepit csinaljak, ha esetlek pozitív.De sajnos reggel itthon van :D

Ha reggel üvegbe pisilek és a tesztel délutan bajlódok az úgy sem jó?

2016. nov. 2. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
En akkor csinaltam ezt mikor nem volt itthon teszt es nem akartam meg egy napot kivarni. Egy napot elbir huvos helyen
2016. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Max fél nap lesz...Mondjuk, ha jobban vegiggondolom, ha leadom hcg vizsgálatra is áll egy fél napot...Akkor így teszek!
2016. nov. 2. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze. Csak huvos helyen tartsd!:) utolso vtam
2016. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!