Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek inkabb 2-3nap múlva?

Teszteljek inkabb 2-3nap múlva?

Figyelt kérdés
Kesik 2 napja de ez csak a 11.dpo.. gondoltam holnap tesztelek , de inkabb ki kellene birnom 14.dpo-ig, nem?

2016. nov. 2. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy késhet 2 napja, ha csak a 11. dpo... ilyen rövid luteális fázissal nem is nagyon lehet teherbe esni... Ha jól számolom, ez összesen 9 napos luteális fázis lenne, ami nagyon kevés.

Hogy számoltad az ovuláció időpontját?

2016. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen. Rövid

Megyek dokihoz ezugyben de addigis próbálkozunk!

2016. nov. 2. 18:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Ovutesztelek meg neha uh -val koveti orvos
2016. nov. 2. 18:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Teherbe lehet esni, csak kisebb eséllyel indulok.
2016. nov. 2. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Progihiányra utalhat a rövid luteális fázis.

12. dpon az se mindegy milyen a teszt, az érzékenyebbek mutathatnak valamit, jöhet a fénybeforgatás és a második csík színének a találgatása, majd ugyanúgy 2-3 nap izgulás mert hát túl halvány a csík és erősödjön már.. nekem most kellett utrogestan így korán teszteltem és extra halvány pozi tesztem lett 12. dpon. Annyira nyugtatott meg, hogy elmentem inkább vérvételre..

2016. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor kivárom a 14. Dpot es csak hetvegen tesztelek.

Tudom, h arra utalhat, meg mèg masik 10 dologra. De remelem semmi komolyra! :)

2016. nov. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!