Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki tegyük fel megfogott...

Ha valaki tegyük fel megfogott valamit és mondjuk előtte ő maszturbált, de már rászáradt a sperma meg ecetera, aztán pedig én azt órákkal később azt valamilyen úton módon megfogtam utána meg maszturbáltam, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kissé hipochonder vagyok ezt tudom magamról. Szóval most tudom ez egy igazán hülye kérdés.
2016. nov. 3. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne is haragudj, igen, ez egy elég buta kérdés. Ettől 1000%, hogy nem esel teherbe! Olvass utána, hogyan kell a babát csinálni, felvilágosulsz kicsit.
2016. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Jóval több várandós lány szaladgálna az utcákon, ha így teherbe lehetne esni.
2016. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Retkes kezzel magadhoz nyulsz, ugye, az eszed is ezt sugallja...

Unalmas az oszi szunet?

2016. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!