Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szetintetek lehetséges, hogy...

Szetintetek lehetséges, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 honap után lefekudtem,ugy egy hónapja, most meg már heti 2-3 alkalom volt, mikor csináltuk. MINDIG gumival, nem szakadt ki, csak csináltunk olyan hibát hogy véletlenul forditva rátette, de levette, és hogy ne maradjon rajta, lenyalta a gumi végét, majd megtorolte. most egy ideje nem csináltuk, mert nem találkoztunk. utoljára mult csutortokon, okt. 27.-ikén, és ma kellene megjonnie, 3.-ikán. minden megvolt: felpuffedés, kippatogtam, fejfájás, hasfájás, de még mindig nem jott meg, és a hasam sem fáj annyira, mint szokott. tobbnyire annyira gorcsol, hogy meg sem birok mozdulni már ilyenkor, de most csak egy kicsit fáj. szerintetek lehetek terhes?
2016. nov. 3. 16:44
 1/7 anonim válasza:
hát lehetséges de nem biztos a menzez szokott néha késni előfordul
2016. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

10-12

23f

2016. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
rossz helyre írtam bocs :D:D:D
2016. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 elmúltál már?
2016. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2016. nov. 3. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
A késés semmit sem jelent, de ettől függetlenül minden lehet. Honnan tudjuk?
2016. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj kérdező, ha valóban mindig jol használtátok az óvszert, valószínüleg nem vagy terhes. Késés a, te korodban előfordulhat még. Nekem is volt olyan, hogy 28 naposak voltak a ciklusaim és egyszer csak 30 naposak lettek. Azóta is annyi. Nem kell aggódnod. :)
2016. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!