Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 29. napomon és a...

Ma vagyok a 29. napomon és a hőm reggel 36,8 volt. Ez jó? A melleim kezdenek érzékenyebbek lenni meg egy picit mintha nagyobb is lenne. A hasam alja még mindig fáj, ill. mindjárt megjön érzésem van. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Azt nem írtad,hogy hány naposak a ciklusaid általában,mondjuk én a 36,8-at alacsonynak találom,inkább mensi előtti hőnek.A mellek érzékenysége a nők 78%-ánál minden menzesz előtt jelentkezik,kinek már a PÉ-től,kinek közvetlen előtte.A mindjárt megjön érzés lehet baba is,de lehet mensi is.A legegyszerűbb,ha megvárod a napját,és kimaradástól számított 4.-5. nap tesztelsz egyet.Ez a 90% biztos.


Sok sikert.Lizy

2008. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

És hány naposak a ciklusaid? a tüneteid alapján lehetsz terhes. Szerintem a hőd is jó, nekem is ennyi volt,amikor pozitív lett a tesztem. Nekem már a mensi előtt kimutatta, de jobb megvárni legalább a napját, úgy azért biztosabb. Már csak azért is jobb várni, mert a negatív teszt elszomorít csak, pedig csak korai volt a teszt.. Drukkolok neked! majd írj!

2008. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást:) ma vásárlás közben ugy belenyílalt a méhembe vagy alhasamba a fájdalom,de csak pár másodpercig tartott.a ciklusaim 28 max 30naposak. várok keddig ha addig nem jön meg csinálok egy tesztet.
2008. okt. 5. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:

SZia.


Amikor terhes voltam az ikreimmel,akkor nekem is nyilallt a méhemen keresztül a hüvelyembe,erre a doki azt mondta,hogy nyúlnak a méhszalagok.A kedd talán már jó lesz,de ha nega véletlen,és a mensid még mindig nem jelentkezik,akkor ne csüggedj,ismételd meg 3-4 nappal később,akkor már 90% pontosak szoktak lenni.Írj mi a helyzet.Üdv:Lizy

2008. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!