Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden hónapban van peteéré...

Ha minden hónapban van peteérésem de nem jön a baba a closty segíthet?

Figyelt kérdés
Doki azt mondta, hogy lehet 2 domináns tüszöm lenne de a nyálkahártyát vékonyítani és igy is missed ab ota 8 hónapnak kellett eltelnie hogy végre 8,5 mm-es legyen ovukor:(

2016. nov. 7. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
E-vitamin, méhpempő. Barátnőmnek a closty vékonyította el mnyhártyát, méhpempőt evett és 8 mm lett a 2 mm-ből.
2016. nov. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem ez volt a kerdes...E vitamint ettem vegig...
2016. nov. 8. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az 1. válaszoló igenis a kérdésre válaszolt.. :)

Closty segithet? - elvékonyitotta a nyálkahártyát - azaz nem nem segitett. :)

2016. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van peteérés, minek a closty?

Mióta nem jön a baba?

Nem érdemes elkezdeni ezeket a terapiakat, csak ha már tényleg nincs más út. Ha belekezdesz, egyre több mindent fogsz szedni, mert a mellékhatásokat is kezelni kell.

Először kell egy teljes kivizsgálás, de legalább hormonok vizsgálata, bár ezen lehet, hogy túl vagy.

A closty a ciklust is kitolhatja a nyh vekonyitas mellett.

Gondolj bele, először closty,aztán kapsz tüsző repesztőt, aztán ha nem jön meg, újabb gyógyszereket, hogy megjöjjön. Addigra a saját finoman szabályozott hormonháztartásodat már teljesen hazavágtad.

Persze, tudom, hogy van, akinek nincs más út.

A 8,5 mm nyh nem olyan kevés. Az enyém 7mm volt, szintén vetélés után, és spontán összejött a baba.

2016. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen segíthet! Nekem segített. Hiába volt peteérésem a dokimmal megpróbáltuk ezt a verziót is mert 4 évig vártunk a kis csodáinkra :)!1. Clostys hónapomban azonnal sikerült és ovu előtt 8 mm volt a méhnyálkahártyám, úgyhogy fel a fejjel neked is segiteni fog! 13+2 hetes kétpetéjű ikres kismama :)
2016. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Irtam a kerdesben h tudom h elvekonyitja a nyalkahartyat szoval nem adott uj infot azvelső valaszolo

3 eve probalkozunk ebbol masfel evig nem boltvpeteeres es menstruacio pvomat kikezeltek gyogyszerekkel teherbeestem elveteltem 6 honapig szedtem e vitamint mert 4-5 mm volt a hartya mostanra lett jo allapotu.10 honap eltelt veteles ota.a doki sem ajanlotta a clostyt pont a nyalkahartya miatt de a laborok alapjan minden oke mind a 2onknel.teljes hormont nezunk 2 havonta megse jon ossze! Doki a turelmet javasolta de szerintem ez nem normalis h 24 evesen kezdunk neki most legjobb esetben is 28 leszek ha osszejon.

2016. nov. 8. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!