Terhes lehetek? 24 N

Figyelt kérdés
A párommal együtt élünk ő 28 F megszakítással védekezünk 3 kán kellett volna legyen peteérésem de nem volt a mai napig sem mindig észreveszem ha van mert fáj az alhasam és más folyásom van , de viszont fáj a mellem úgy mint peteérés után szokott.A menstruációm 15 kén fog megjönni. Tudjuk , hogy a megszakítás nem védekezés ugy vagyunk vele ha jönni akar jön ha nem nem..
2016. nov. 9. 18:18
 1/9 anonim válasza:
89%
Akkor meg mit izgulsz, ha úgy vagytok vele ha jönni akar jön
2016. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
87%
Jajj.
2016. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Minden napra jut egy ilyen kérdés.

Lehetsz terhes persze. Csinálj tesztet.

2016. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Miert ne lehetnel ?
2016. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
15 éves lánykáknak szoktuk magyarázni, hogy mire jó a megszakítás, de hát ha ezt te már tudod, meg hát igazából mindegy is, hisz egy gyerek ide vagy oda... Akkor mi a kérdés ?
2016. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem ártem ilyen kérdéseknél hogy miért kell kiemelni hány.éves a leendő apa jelölt?
2016. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, pont én is ezen gondolkoztam :D
2016. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Majd kiderül, ha nem jön meg, és tesztelsz. Mivel rendesen nem védekeztek, így akár elő is fordulhat. Ellén többet nincs mit hozzá fűzni.
2016. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Ne írd, hogy megszakítással védekeztek, mert egyrészt a megszakítás nem védekezés, másrészt nem is akartok védekezni, ha úgy vagytok vele, hogy ha jönni akar, jöjjön.

Amúgy meg miért ne lehetnél terhes? Rendszeresen szexeltek, így bármikor lehetsz terhes. De amíg nem késik a menzeszed, addig kár ezen gondolkodni. Az, hogy most éppen nem "érezted" a peteérésedet, nem jelent semmit.

2016. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!