Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap leesett a hőm 36.5...

Ha tegnap leesett a hőm 36.5 re es ma már vissza ugrott 36.8 ra akkor most volt ovu? Ma reggel tudtunk csak együtt lenni. Eselyes hogy ha szerencsénk akkor van megfogan a baba? Vagy a ma reggel mär késő?

Figyelt kérdés
Alapbol magas a hőm. 36.7 az àtlag. Semmi bajom egeszseges vagyok. Pajzsmirigy rendben.es a 13.naomon vagyok ma. Lehet hogy akkor meg volt az ovu?
2016. nov. 13. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ovu idejét akkor lehet meghatározni, ha már felment a hő és legalább 4-5 napja négy-öt tized fokkal az alaphő fölé ment.


Az is lehet, hogy megrepedt, de az is lehet, hogy csak cikcakkozik, mondom, ezt csak jópár nap múlva lehet egyértelműen megmondani annak függvényében, hogy következő napokban hogy alakul a hő.

2016. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szepen köszönöm a valaszodat! Segitettel vele. Ezzel nem vagyok tisztaban.
2016. nov. 13. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyit fűznék az első válaszhoz, h a leesés nem törvényszerű, de feljebb kell mennie mint az alaphő. Nálam pl. csak 3 tizedet ugrott fel,de 7 napig fenn maradt majd tovább emelkedett.

21 hkm

2016. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!