Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszáj alig elérhető pár...

Méhszáj alig elérhető pár napja, ez jó jel?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 éve vizsgálom magam, 9. dpo-n vagyok, ilyenkor mindig középen vagy lent szokott lenni, pár napja azonban fent van alig érem el.

2016. nov. 14. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ne bántódj meg, de ezt a méhszájvizsgálgatósdit sosem értettem (meg a 7-10. dpo-n való tippelgetést, tünetelemzést sem).

Hölgytársaim, hagyjuk azt a méhszájat, várjuk meg az elmaradó menstruációt és teszteljünk. Nincs semmi jelentősége, következménye annak, hogy a 9. dpo-n mi van. A lényeg az, ami az elmaradt menstruáció utáni teszten vagy orvosi vizsgálaton megjelenik.

2016. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
De miert nyulkalsz magadnak? Nogyogyasz vagy? Fejezzetek mar ezt be! Tobb kart teszgek magatokban mint hasznot! Kerdezd mar meg a nodokid,hogy mennyire partolja ezt az otletet,hogy magadnak "piszkald". Vegyel lh-tesztet,vagy nem tudom,de ez nemcsak hulyeseg,hanem veszelyes is lehet! Ne csinald tobbet!
2016. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert muszáj!!! ugyanis kupot használok, beteleportáljam magamnak? Nem tudom akik ezt ellenzik mégis mit gondolnak....amikor valaki szexel terhesen szerinted ott mi történik??? a fütyi sokkal nagyobb mint az újjam....nem lesz semmi bajom tőle... vagy mégis mit gondolsz hogy terhesen nem újjaznak meg senkit? szerinted a férfi újja tisztább mint az enyém?? ne haragudj de ez hülyeség amit írsz....
2016. nov. 14. 20:49
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves első, nem sértődöm meg, de szerintem van jelentősége, ugyanis tényleg egy éve nézem magamat és most hogy ovu óta kúpot kell használnom progi pótlásra tényleg totál máshol van, ennél sokkal lejjebb szokott lenni, az is lehet h a progi pótlás miatt van!
2016. nov. 14. 20:51
 5/8 A kérdező kommentje:
ma reggel csináltak hcg szintet uh azt várom nagyon! szerdán megyek dokihoz remélem ott kiderül valami:)
2016. nov. 14. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3.babánál amikor ovu után progit használtam sem a hőm sem a méhszájam nem utalt arra h terhes lehetek.Mégis pozi lett a teszt 14dpon.És már 19 hetesek vagyunk 😉

Drukkolok!Majd írj!

2016. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, neked miért javasolta a progi pótlást? mennyi idő után ( probálkozás) irt fel progit?
2016. nov. 14. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért írtam, hogy nincs jelentősége, mert a méhszájad állása akármilyen, te nem tudsz mit csinálni. A fogantatás a nyúlkálással nem tudod pozitívan befolyásolni... És így semmi értelme, csak felesleges piszkatúra.
2016. nov. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!