Ki volt/van így?

Figyelt kérdés
1 éve szültem a kislányom, terhességem előtt fél évvel hagytam abba a fogamzásgátlót, utána 42-43 napos ciklusaim lettek! Fogamzásgátló szedése előtt normális 28-30 napos ciklusaim voltak. Most próbálkozunk a tesóval! Az érdekelne, hogy mivel ennyi idő eltelt és gondolom a fogamzásátló bőven kiürült a szervezetemből most visszaáll a rendes gyógyszer szedése előtti állapotra vagy még várhatóan marad a terhesség előtti állapot? Valaki volt ilyen cipőben?

2016. nov. 15. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelen!

szülés után visszaállt a havim a szokásos 28-30 napra, aztán két hónapig szedtem gyógyszert, de nem tetszett a szervezetemnek, abbahagytam, ezt követően 3 vagy 4 ciklusom jó hosszú lett (41-42 nap) majd az első próbálkozós hónapban terhes lettem a 29. cn-on. :)


De nyilván minden szervezet más.

2016. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!