Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódnom kellene, hogy terhes...

Aggódnom kellene, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Két hete késik a mensim. Viszont sajnos alapból elég rendszertelen, az előző is 12 napot késett. A barátommal mindig védekezünk, sajnos azt nem néztük meg, hogy lyukas e a gumi, de azt olvastam, hogy ha az, akkor az tovább szakad azonnal, és észre is lehet venni. 2 hete elkaptam egy vírusos hányásos betegséget, plusz mellé egy hólyaghurutot, amire antibiotikumot szedtem egészen tegnapig. És az is kiderült a vizsgálatokból, hogy vérszegény vagyok. Meg jön a vizsgaidőszak, kezdek stresszelni is. Lehet mind emiatt nem akar megjönni, vagy érdemes lenne tesztelnem? 19L

2016. nov. 16. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy terhes vagy. Ha nagyon aggódsz tesztelj, de szinte biztosan negatívat fog mutatni a teszt. De ugye nem szoktatok olyanokat csinalni a barátoddal, mint nehány mai felelőtlen tini, hogy "de csak par húzás erejéig beteszi gumi nelkul"?
2016. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem csináltuk megszakításosan soha.
2016. nov. 16. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!