Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néztétek már ti is? - fogantat...

Néztétek már ti is? - fogantatási naptár

Figyelt kérdés
Kinai fogantatási naptár van több helyen is, és különböznek a jóslatok benne. Nem mintha olyan fontos lenne, de érdekes....
2010. ápr. 29. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én alapból nem hiszek az ilyenekben, pl. szerintem a kínai horoszkp is butaság, legalábbis a nálunk keringő változata.

Az ugyanis évekre van felosztva, és én 84-es vagyok tehát Patkány, amikor elolvastam a róla valü leírást egyből arra gondoltam hogy mekkora hülyeség, ezekszerint minden 84-ben születettnek ugyanilyen a személyisége???

Szóval nem hiszek bennük.

2010. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz,amiben az van,hogy melyik hónapban milyen nemű gerek fogan? Az először nem jött be nekünk,majd igen. És az egyik ismerősnek is bejött.
2010. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kínaiak a fogantatástól számítják az életkort, elvileg 19 voltam, amikor augusztusban teherbe estem, de a 20-at kell nézni, mert áprilisban fogantam, tehát betöltöttem a 20-at a kínaiak szerint. Persze tudni kell, hogy én 43. hétre születtem, ezért ha anya nem mondja el, májusra tettem volna a fogantatásom időpontját. Amúgy szerintem azért van eltérés a naptárak között, mert valaki átigazítja, tudván, hogy az európaiak nem a fogantatásuk szerinti életkorukat nézik a naptárban, hanem a születésük szerintit. De amúgy nekem egyik sem jött be, mert a 19. és 20. életévnél is fiút írt, végül lányom lett!
2010. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!