Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11dpo valaki? éreztek valamit?

11dpo valaki? éreztek valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 21re nemvarom..:)és semmi tünet,ovut éreztem..10.sikertelen hónap remélem most sikerül:)
2016. nov. 18. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hétfőre nem várom,mi 9 hónapja próbálkozunk a kistesóval...mensis tüneteim voltak tegnap és tegnap előtt,sőt,tegnap ilyen "felfázás"szerű érzésem,mára elmúlt.5.dpon volt egy vérpötty a tisztaságin,de beágyazódásnak az szerintem korai,fogalmam sincs mi lehetett...mikor tesztelsz?:)
2016. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szia. ma delutan a melleim keztek el fájni mensi előtt néha szokott néha nem szóval kitudja ..tesztelni csak akkor fogok ha nemjön meg..előző honapban 1napig volt meg ..3idöntuli pozi tesztem volt..de semmi . Hát most kivancsi leszek!te mikr tesztelsz..drukkolok :)ird meg milett veled :)
2016. nov. 18. 18:44
 3/18 anonim ***** válasza:
A melleim nekem is hébe-hóba fájnak,de nekem is szokott mensi előtt...hát,próbálom hétfőig kibírni a tesztelést:) A párom most vidéken dolgozik,lehet hogy miatta ellövök vasárnap egy tesztet,hogy ha esetleg pozitív akkor együtt örülhessünk.Nálatok az első baba lenne?
2016. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
:)remélem össze jön neked is..2.baba elsö 4èves:) voltál esetleg vmi vizsgálaton hogy edig miért nem sikerült?
2016. nov. 18. 19:21
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem voltam még...a párom elég sokat dolgozik távol tőlünk,egy ideje figyelem magam és több hónap is úgy jött ki,hogy éppen nem tudtunk együtt lenni ovukor...meg ugye fogamzásgátlót is szedtem,utána kb 4 hónappal állt be egyáltalán a mensim, ahogyan figyelgetem magam, szerintem van ovum.Most ovu előtti és az az előtti nap is együtt voltunk,úgyhogy reménykedem:)Nálunk van egy két éves kisfiú,aki.Nem volt tervezett baba,visszasírom azt az időt most,akkor nem pörögtem ezen a dolgon:)Te voltál dokinál?
2016. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Feb volt missed abom 20hetesen..azota voltam parszor azt monta minden ok de szerintem vekony a nyalkahartya 15.ck napon volr 3mm par honapja azota szedem az e vitamint.kb ennyi 1 ev utan ha nemsikeul megint elmegyek..:)
2016. nov. 18. 19:53
 7/18 anonim ***** válasza:
Húú,hát akkor Te sok mindenen túl vagy,nagyon nagyon drukkolok,hogy sikerüljön!!!!!Majd írok,ha teszteltem,vagy van új tünet:)
2016. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na már megjön erzes :/ lehet holnap megis jön nem var hetfőig..
2016. nov. 19. 06:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez...plusz erős cicifájdalom:( na,de remény van addig,amíg nem jön meg...
2016. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap volt , ma csak a megjn erzes enyhen.de jol irtad mig nemjon van remeny masoknak is van megjon erzes es terhesek :)
2016. nov. 19. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!