Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultra Szavóval való permetezés...

Ultra Szavóval való permetezés miatt már keresztet vethetek erre a honapra?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 07:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos igen!!! Ìgy màr biztos nem lesz penészetek.


Most komolyan?! Beszipuztad??? Mert az "csak úgy" sem tesz jót a tüdődnek. Nem csak akkor àrt ha babàt szeretnél.

Vagy az jutott még eszembe, hogy gomba ellen magadba fújtad??? Vagy hogy gondolod az összefüggést???

2016. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé félreértetted, mint jelent, ha valakit sterilizálnak.
2016. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem ártottál semmit nyugi. Én vegyszerekkel dolgoztam egész a 6.hétig,míg ki nem derült,hogy baba van ☺ Összejött és semmi bajunk 20hkm
2016. nov. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Penészes lakásban élni egészségtelenebb.

A babának meg nem lesz baja a szavótól. Feltételezem, hogy alaposan kiszellőztettél utána.

2016. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért is?
2016. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Mi a banat az osszefugges?! Ird meg, mert nem jovok ra.
2016. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Egész évre. Mégis mi köze a kettőnek egymáshoz??
2016. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Peteérés és aktus után 2-3 nappal vagyok.Tegnap este lefújtam ezzel a szerrel a fürdőszoba mennyezetét,mivel penészfoltok voltak rajta itt-ott.Mikor fújtam,visszaszállt rám,belélegeztem és marta a torkom meg az orrom.Utána kötöttem a szám elé egy rongyot,folytattam,majd szellőztettem.Arra vagyok kíváncsi h szerintetek mennyit rontott ez az esélyeimen hogy sikerüljön a baba ebben a hónapban.Természetesen kutya bajom sincs,kérdés,hogy mennyire érzékeny ilyesmire odabent a szervezet.Ezen mégis mit nem lehet érteni??
2016. nov. 22. 12:27
 9/14 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat természetesen köszönöm!:)
2016. nov. 22. 12:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Aktus után 2-3 nappal még be sem ágyazódhatot. Ha megtermekenyul a petesejt meg 6-7 napig vandorol a petevezetekben. De ha mar be is agyazodott volna,sem lenne ra semmilyen hatassal a pebesz elleni szer. n 20hetes vagyok es ugyangy,ugyanazokkal a szerekkel takaritok mint azelott. Nyilvan mindig nyitott ablaknal. De ezekbol a szerekbol nagyon keves szivodik fel a te szervezetedbe is,a babajeba meg sokkal kevesebb igy.
2016. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!