Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n nektek volt valamily...

11. dpo-n nektek volt valamilyen tünet? Többi lent sos

Figyelt kérdés
Péntekre nem várom.A luteálisom 10-12 nap szokott lenni.Hétfőn és kedden reggel hánytam felkelés után!Akkor kezdtem el gyanakodni,hogy lehet valami. Feltünt,hogy semmilyen pms tünetem nincs pedig mindig van.Annyi,hogy feszül szúr a mellem,icipicit görcsöl a hasam de viszont nagyon sokat szúr.Hányinger,szédülés fáradság ennyi.Tesztet a hányás miatt csináltam tegnap reggel de negatív lett.Az is lehet korai volt még. A negatív teszt miatt nem élem bele magam,de szerintetek megér még egy próbát??Tanácsra lenne szükségem egyedül olyan rossz!!
2016. nov. 24. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:
pisilni pedig 10-15 percenként megyek valamikor csak inger van és két csepp pisi felfázva nem vagyok mert azt észre venném
2016. nov. 24. 19:15
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem törvényszerű hogy mens.tuneteknek kell lennie. Szombaton vagy holnap tesztelj. Meger egy próbát!
2016. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Az alhasi fajdalom . Lehet akár szallagok huzodasa stb. bar ez elég korai lenne de akármi lehet. :) első hozzá szóló vagyok. :)
2016. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barmi lehet. De egy tipp, az en lutealis fazisom 12napos,31naposak a ciklusaim. Es 36.nap lett pozi a teszt.

19.nap ugye a peteeres es megis sokara lett pozi. Vard meg a 14.dpot mert csalodhatsz, de nagyot. Es az iszonyù! Drukkolok.:)

2016. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!