Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hogy van ez?

Szerintetek hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést olvastam itt az oldalon azzal kapcsolatban, hogy valaki lehet-e terhes attól, hogyha a párjáról lecsúszott az óvszer. Ha valakiben tegyük fel az aktus végén az óvszer benne marad, de a fele kilóga hüvelyből, az hogy lehet terhes? (Természetesen úgy kérdezem, hogy nem szakadt ki az óvszer). Sokan írták hogy párjuk csak kicsit ment el az óvszerbe de a többi sem a nő nemiszervére ment rá, hanem a külvilág felé. Nagyon megosztó válaszokat olvastam erről. Ti, hogy gondoljátok ezt? Ebben az esetben bekövetkezhet a terhesség?

2016. nov. 24. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem estel teherbe
2016. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az óvszer nem szakadt ki és a fele kilóg, akkor nem lesz a dologból baba. Ha a külvilág felé távozott a dolog akkor meg pláne. Azért a teherbeesést ennyire nem adják könnyen. Attól viszont teherbe lehet esni ha óvszer nélkül kezdik el, aztán a vége felé felhúzzák. Mert ugye az előváladék is tartalmazhat spermiumokat.
2016. nov. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább ott kell keresni a választ, hogy mi az oka hogy lecsúszott, benne maradt? Általában* az, hogy magömlés után még picit folytatják a tilitolit, közben az uraság összébb ment. Ekkor pedig nem csak lecsúszott/benne maradt, hanem nyilván ki is folyt előtte valamennyi, ami már okot adhat az aggódásra.

(*mert ha mereven húzza ki, akkor ált. anélkül is rajta marad, hogy előírás szerint megfogná a tövénél)

2016. nov. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem utána lévő "tilitoliról" írtam, hanem hogy mielőtt elmegy a kihúzás pillanatában megy el és kicsit az óvszerbe sikerül a többi pedig a a külvilág felé megy.
2016. nov. 26. 09:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!