Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy három év után most...

Lehet hogy három év után most volt egy igazi ovulációm?

Figyelt kérdés

három ével ezelőtt volt endometriozis műtétem bal petefészkem meg volt csavarodva.de azóta sem lettem terhes.voltam ultrahangon hirmont néztek stb.stb..

most nem foglalkoztam vele két hónapja.most fél időben észre vettem volt fehér folyásom kissé nyákos.aztán mult éjel arra ébredtem szúr az alhasam a petefészkeim ami oda lentre eszméletlenül le nyilalt mintha tűket nyomtak volna .....


valaki hasonló eset?


valószinű hogy ovum volt?

másra nem tudok gondolni mert friss laborom van és minden jó.


2016. nov. 25. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfodulhat.. Fehér folyás általában peteéréskor van. Van aki érzékenyebb így szokott érezni szúrkálást ovulációkor ;)
2016. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi igazán.

de oda lentre is van akinek le szúr nyilal?

2016. nov. 25. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig odalenn szúr, mikor ovulálok. Volt, hogy nem tudtam leülni, mert az volt az érzésem, hogy tűbe ülök.
2016. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor ezekszerint ilyen az ovuláció?! eddig ilyet nem éreztem még .mondjuk nem is volt peteérésem.
2016. nov. 25. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem néha ilyen szúrós, fájós, mikor magasabb az ösztrogénszintem. Néha úgy fáj, hogy fekve szeretnék dolgozni, mintha tűkkel döfködnék a petefészkem belülről.
2016. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és lányok ez normális? mert én nem tudom .ti emlitetétek nőgyogyásznak?
2016. nov. 25. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Én említettem, vizsgálatra is elmentem, azt mondta, mikor több az ösztrogén, akkor jobban érezzük az ovulációt, ezért fáj. Azt is mondta, átmeneti lesz, és igaza lett, csak 6 hónapig volt az, hogy éreztem az ovukat, utána minden visszaállt a rendes kerékvágásba.

A neten is elolvashatod, hogy vannak, akik rendszeresen érzik és szenvednek az ovu "jeleitől", de ez normális.

2016. nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!