Fura mellfájdalom?

Figyelt kérdés

Norculut tabival jött meg a menszeszem nov 1- én, de nagyon gyengén szinte tisztasági elég volt. Volt egy kis hormonzavarom és három hónapig nem volt menszeszem, akkor írta fel az orvos a norculutot. Kb egy hete nagyon fájnak a melleim a mellbimbóim és a tejmirigyek is bevannak gyulladva, izomlázszerű fájdalom oldalt és a hónaljamba is érzem. Vasárnap kellene megjönnie és kb 2 napja enyhén görcsölget a hasam is.

Tesztet csináljak vagy várjam meg a vasárnapot?


2016. nov. 25. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet, hogy megnyugodj. De arra is készülj fel,hogy nega lesz. S csinalj egyet vasarnap is. :) hátha. Sokat nem veszithetsz. Akármi megtörténhet.
2016. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként orulnetek ha baba lenne ?? :)
2016. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Igen nagyon örülnénk neki, már 3 éve várunk rá. Tesztelek vasárnap, remélem + lesz, mert annyira fájnak a melleim h már arra is gondoltam h valami más okozza.Ha + lesz legalább tudom h mitől, de ha - akkor nem tudom:(

2016. nov. 25. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!