Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napos mensi? Többi lent

2napos mensi? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok 20.megjött 2napra enyhe verzessel ..ma reggel hányinger es egesz nap eltart..lehet össze szedtem vmit.vagy esetleg terhess lehetek?megjön erzesem is van..pedig már megvolt :)
2016. nov. 25. 15:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs 19en :)
2016. nov. 25. 15:12
 2/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet!Nekem megjott egy csepp ver+3napig barnazas.. teszt negativ. Amugyis szoktam barnazni,de gyanus lett,hogy nem valtott verzesre...hanem elmult a barnazas is csak egy hettel ezutan a verzes utan lett pozi a teszt..Baba lakott a pocimban.Megjon erzesem a 7.hetig elofordult.
2016. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nov 9.-en kelett volna megjonnie de csak egyettlen egy csepp vér volt aznap semmi más azota sem. :) már 6hetes terhes vagyok mint kiderült. Szóval akarmi lehet. :) tesztelj egyet. ;)  megy a drukk. :)
2016. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenfelekepp tesztelek holnap..:)
2016. nov. 25. 16:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Gratula 3as :)es köszi!!
2016. nov. 25. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt napján megjött, két napig barnáztam, amúgy mindig így kezdődik, csak aztán nemhogy nem indult be a dolog, hanem elmúlt, utána lett gyanús (terveztük a babát) a dolog. A teszt egyértelmű pozitív lett.

Szerintem tesztelj egyet.

2016. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem most majdnem ugyanígy volt, csak nekem 1 napig volt viszonylag normál menstruációm, aztán 3 napig minden tamponba néhány csepp, teszteltem, de negatív. Hétfőn megyek orvoshoz, szerintem nálam inkább valami baci/gyulladás lehet. Egyébként se szokott valami hosszadalmas és bőséges menstruációm lenni, de most még annyi se volt mint szokott. Émelygés is szokott lenni, de azt meg a gyomorsavnak tudom be, vagy mert már annyira szeretnék babát, hogy terhes tüneteket produkálok, de sajnos esélytelen.
2016. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem sincs 2-3napnal hosszab ..de most ez a hanyinger aggaszt :) melleim is elkeztek fajni..delutan tesztelekk!
2016. nov. 26. 06:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2016. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam ma venni sajna hetfon legkozelebb ha tesztelek irok!!
2016. nov. 26. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!