Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítene? A többi lent

Valaki segítene? A többi lent

Figyelt kérdés

24.delutan es 25.reggel pozitívat teszteltem.

A menstruaciom sajnos rendszertelen szeptember 19.volt utoljara,de a párommal csak nov.5.-en voltunk egyutt (szoval a hamarabbi teherbeeses ki van zárva)

Szeretnek elmenni a dokihoz hogy bebizonyosodjon mert hiaba azt mutatja a teszt a doki szavait vennem 100%biztosra! Valaki segítene hogy kb mikor menjek ? Mennyit varjak meg?ha jovoheten elmegyek korai?



2016. nov. 26. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Két pozitív teszt azért már eléggé biztos eredményt jelent. Dokihoz ráérsz 2-3 hét múlva is elmenni.
2016. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb 2 het mulva mar latni fog vmit a doki. 2 pozi teszt az babat jelez. Gratula
2016. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. nov. 26. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy mi is akkor tájt voltunk együtt, és most pozitív tesztjeim vannak... én december 7-én megyek dokihoz akkor már 6+4 leszek körülbelül akkor már esélyes a szívhang is. Szóval december elejét javaslok :) És Boldog babavárást :)
2016. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen en is ugy terveztem!!!koszonom es nektek is boldog babavarast es jo egészséget! :)
2016. nov. 26. 23:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!