Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik lehet még...

10 napja késik lehet még belőle baba?

Figyelt kérdés
Mensi kimaradása napján volt 2 halvány de jól látható pozi tesztem viszont azóta az összes tesztem negatív.Erős krémes folyás van,állandóan görcsölök,fáj a mellem és állandóan úgy érzem,hogy na most tuti megjött.Holnapra van időpontom az orvosokhoz viszont nagyon ideges vagyok mit fog majd mondani.Szerintetek lehet még rá esély,hogy baba legyen?
2016. nov. 29. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi teszt negatív, akkor nem vagy terhes szerintem, a jelek sem egyértelműek nekem.

De holnap a dokinál kiderül.

2016. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem biztatnálak én sem, sajnos :((

Ha volt már pozitív teszted, akkor 10 nap alatt szépen erősödnie kellett volna.

Azért drukkolok!

2016. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom....nagyon kíváncsi vagyok mi lesz.Reggel teszteltem és mintha lenne rajta csík...
2016. nov. 30. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!