Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom utáljátok ezeket a...

Tudom utáljátok ezeket a kérdeseket de jòl jönne a segítség?

Figyelt kérdés

Lehetseges h sikerult a baba, ha vizes folyasom volt ugyanugy ovu utan par nappal 3-4 napig aztan szarazsag van azota is? Maskor is igy van csak most szúr a hasam es rengeteget pisilek. Tudom ez kesobbi tunet lenne, de hatha szamit, hogy leirom. Az talan az izgatottsagtol van. Ja es nagyon szokott fajnia a fejem. De most napok ota semmI. Pedig ilyenkor nagyon szokott. Mar nagyon varjuk a babòt. Hetfore nem varom.dec 4re! Remelem tud valaki segiteni. Mert mar nehez ujabb menzeszt nem várni .

Mikor tesztelhetek leghamarabb? Sosem szoktam elobb. 1-2 nappal sem! Talan 2szer ha elofordult. Tesztelt valaki pozit mondjuk 11-12dpon? Megprobalkoznek vele. One stepes tesztkazettàm van itthon, csik es vizelesugatas. 10es erőssègűek



2016. nov. 29. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
50-50% hogy terhes is lehetsz, de szerintem ne izgulj ennyire ès ne kèpzelj oda terhessègről tüneteket, mert jó esèllyel még nem arról van szó. Egy kicsit foglald el magad valami mással a hètvègèn, aztán csinálj egy tesztet 4-èn a reggeli vizeletből.
2016. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Nem bekepzelem. Eltudom kuloniteni! :) igyekszem kivarnI.de lehet h elgyengulok.. remelem nem.:( koszonom.:)
2016. nov. 29. 22:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!