Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a one step...

Létezik, hogy a one step ovulációs teszt egesz ciklus alatt nem mutat pozitivat? Ennyire gagyi lenne!? Ebben a hónapban kezdem használni mindent betartottam nem ittam előtte és az esti órákban csináltam a tesztet.

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom ismered a mondást hogy olcsó húsnak híg a leve! Ettől függetlenül még lehet ovud.. Én Facelle ovulációs tesztet használtam gyönyörűen mutatta végig. A ciklus alatt és amikor tényleg pozitív lett akkor jó erős két csíkos ovulációs tesztet csináltam..
2016. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Abban bízok én is ,hogy ettől függetlenül volt ovulációm ugyanis a tünetek megvoltak.Ha nem sikerül akkor ki fogom próbálni a fachellet.

Köszönöm a gyors reagálást:-)

2016. nov. 30. 15:43
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem csak akkor volt negatív, amikor nem volt pém. Amikor volt, akkor szép erősen mutatta.
2016. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam teljesen jól működött, nem gagyi azért, mert olcso..

Szépen mutatta az ovut, majd kb. 9.dpotol jostesztkent is használtam es az is erősödött, ahogy nemvart korul a onestepes hcg teszt is.

2016. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Olcso husnak hig a leve , ja. De nekem erdekes modon lassan egy eve bevàlik.. :)

A zoldet vedd ami 20ml-es erossegu. Valamiert a kek szinu erzekenyebb, amugy nekem sem vált be. Vagy kimaradt az ovud. minden egeszseges nonek kimarad neha. Ezt tudni illik

2016. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a zöld one step egesz honapban majdnem pozitivat mutatott. Egy àrnyalattal halvànyabb mintha pozitiv lenne. Szval nem tul jo termèk.....es tudom mikor colt pèm mert azt orvos is latta es a hom is mutatta.
2016. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem valik be mindenkinek! ;)
2016. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be. Sosem volt olyan erős 2.csík rajta, hogy ovut jelzett volna. A Facelle kimutatta (egyik hónapban párhuzamosan használtam, kíváncsiságból, hogy nincs vagy csak nem mutatja ki). Tuti hogy volt ovum, épp a 23.hétben vagyok. A teherbeesés hónapjában sem mutatta ki. Gondolom nem annyira érzékeny teszt, és nem mindenkinek olyan magas a hormonkoncentráció, hogy kimutassa. Próbálj meg egy másik fajtát is, ha az sem mutatja akkor keresd fel a nőgyógyászod.
2016. dec. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt jobb, ha tudjatok, hogy nem veletlenul van belole tobb fele erzekenysegu, ugy emlekszem 20-as a legerzekenyebb, es 40-ig, vagy 50-ig van.

Az lh hormon az egesz ciklusban jelen van, de ovu elott ugrik meg a mennyisege. Optimalis esetben csak erre reagal a teszt.

De az, hogy az ovu tobbi reszeben kinek mennyi termelodik, vagy epp az ovu elott, az teljesen egyeni.

Epp ezert lehet, hogy valakinek csak a 20-as jo, mert a kevesbe erzekeny meg ovunal sem lesz pozitiv, masnak meg a legkevesbe erzekeny valik be csak, mert a 20-as szinte az egesz ciklus alatt pozitiv.

Ez nem a teszt hibaja. Ilyenkor kell kiprobalni masikat.


Ettol fuggetlenul az is lehet Kerdezo, hogy tenyleg nem volt ovud. Elvileg egy teljesen egeszseges nonek is lehet evi egy-ket peteeres nelkuli ciklusa.

De kovetkezo ciklusra vegyel erzekenyebb ovutesztet, probald azzal.


En a one step terhessegi teszteket nem szeretem, mert volt, hogy terhesseg nelkul is latszott a masodik csik, meg olyan is, hogy terhes voltam es egy het keses utan is alig latszott rajta. Masik teszt pedig egyertelmuen pozitiv lett.


De a one step ovutesztek tokeletesen mukodtek nekem mindig, homeroztem is mellette kb 8 honapon at es mindig jot mutatott az ovuteszt. Volt, hogy masik fajtat probaltam, picit dragabbat, az is eppugy mukodott. En csak a 30-as erossegut probaltam, de nem mindenkinek valik be ugyanaz, ahogy fent is irtam.

2016. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 os vagyok. Tegnap szidtam a tesztet mint a bokrot hogy nem pozitiv. Na ma olyat erős pozit teszteltem hogy kilomèterekről làtszik😂
2016. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!