Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik, megérezte valaki a...

Kismamik, megérezte valaki a beágyazódást?

Figyelt kérdés
Tegnap(11. dpo) egésznap úgy görcsölt a hasam mint egy erősebb mensi napon. keseregtem is hogy előbb megjön 3 nappal,volt egy kis barnás folyás egyszeri törlésnél és ennyi. azóta se jött meg és a görcsök elmúltak. Volt valakinek ilyen?

2016. nov. 30. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem. Peteérést sem érzem soha
2016. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én hat éve éreztem Nagyon fájt szúrt még le is a hüvelybe is ügyeletet kellett hívni ki derült beágyazodas volt. Most is éreztem 18 -án de ma negatív lett a tesztem. Még reménykedem.
2016. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Drukkolok hogy pozi legyen a teszted! :) drukkoljatok nekem is hogy pozi legyen és ne jöjjön meg!! kislányommal görcsöltem beágyazódáskor de csak kb 1 órát nem egésznap. és ott nem volt egy csepp barnás folyás sem
2016. nov. 30. 17:52
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem bele nyilallt a hasmba vagy 5* a fajdalom, meg pecsetelo verhea is volt. eselyes, h sikerult :) szoritok neked! 30 hetes kismama :)
2016. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az első terhességemnél...fájt a hasam egész a gyomorszájamnál...aztán másnap hasmenés ed estere ket harom barnas pirosas potty a bugyimon. azt hittem megjon, el is keseredtem, betettem a tampont is....de uresen huztam ki. utolag a datumot szamolva rajottem hogy ez pont a beagyazodas lehetett csak akkor persze még nem tudtam hogy az...a második terhességemnél kis mensi szeru hasfajas volt aznap, meg kicsit bovebb atlatszo-halvanysargas folyas...ezt is csak onnan tudom hogy irogattam minden ilyet es utolag visszaneztem a datumot.
2016. dec. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) bizakodok. de tegnap este tényleg azt hittem megjön,azonnal. majd leszakadt a derekam és görcsöltem. most reggelre elmúlt. hát nem tudom... holnap van a nem várt...
2016. dec. 1. 08:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy egész biztosan az volt-e, mert sűrűn szexelünk a férjemmel és ciklusom annyira rendszertelen, hogy még éltemben nem volt 2 egyforma hosszúságú ciklusom, szóval fogalmam sincs, hogy mikor volt peteérésem. A petezsák méretéből visszaszámolva a terhességem korát, azon a napon, amikor a beágyazódás történt, annyira fájt az alhasam, hogy munkából haza jövet szóltam a férjemnek, hogy jöjjön elém a villamos megállóba, mert egyedül nem bírok haza mászni. Borzasztóan fájt, tényleg elgondolkodtam rajta az utcán, hogy leülök a járdára és lesz, ami lesz, addig nem állok fel, míg el nem múlik akkor sem, ha oda fagyok! Utólag, hogy sejthetővé vált, hogy mi okozta ezt, úgy vagyok vele, hogy megnyugtató érzés tudni, hogy jó alaposan beágyazódott, szinte beette magát a kisasszony a méhembe, szóval stabilan elhelyezkedett :)
2016. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

szerintetek?


[link]

2016. dec. 1. 09:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó neked is a babucihoz :) olyan jó nektek,annyira várom hogy én is kismama lehessek és adhassak a kislányomnak egy testvért :) <3
2016. dec. 1. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:
szia! ez pozi lett igaz? :)
2017. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!