Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki azt hitte meg jön a...

Volt aki azt hitte meg jön a nemvárt előtt egy nappal de mégsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Holnapra nem várom ma nem merek tesztelni! Sosem volt így még de ma reggel óta sűrű krém szerű fogyásom van de közben az alhasam húzódik olyan enyhe meg jön érzés.

Lehet terhesség? Ki mit érzett ilyenkor? És várandós volt? Nagyon szépen köszönöm.


2016. dec. 1. 08:44
 1/7 A kérdező kommentje:
A szokásos mensi előtti pattanás sem jött ki. Puffadt a hasam. Mit gondoltok?
2016. dec. 1. 08:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemvárt elötti nap erős megjön érzés, és derékfájás volt. Azt hittem megjön, de azóta sem

26 hkm

2016. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy tesztelj egyet;) Holnap reggel mindenkepp,es akkor hatha kiderul;) En nem csak hittem,hogy megjon..megjott egy par nappal elobb ,mint kellett volna,de nem volt az igazi,csak minimalis barnazas. Azutan mire azt hittem beindul akkora elmult.. kozben nagyon fajt a hasam.. jarkaltam a wcre uhh most jott meg rendesen. De nem jott. Egy hettel a verzes utan lett pozi a teszt. Kb minden ugy zajlott,mint egyebkent,amikor nincs baba. Nekem mondjuk keson van peterresem. Mivel regen varjuk a babat ezert mindig figyelem a jeleket,de mar rajottem ,hogy mensi elott hol vizes folyasom volt,hol feher suru,hol nyulos mint peteereskor.Szoval elore sajnos nem tudom mi varhato. A teszt a biztos;)
2016. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindkét alkalommal azt éreztem, hogy "na most, na most, most biztos megjött" és járkáltam a wc-re, de nem jött. Majd pár nap múlva elmúltak a görcsök, de még mindig nem jött meg és akkor már a tesztem is pozitív volt. Na, most ugyanígy vagyok, elmúlt ez a mindjárt megjön érzés, a menzeszem sehol, de a tesztem negatív.(1 hete késik)
2016. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik mindenkinek ugyanez, én már vártam, hogy megjöjjön, mert annyira menzeszszerü görcseim voltak, puffadás, de nem jött, pedig folyton úgy éreztem, a teszt 3 napon lett pozi.
2016. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján reménykedem :) drukkoljatok lányok kérlek titeket. Annyira várjuk már hogy jöjjön a baba. Remélem nem csap be a szervezetem. Még nem jött meg hála Istennek.
2016. dec. 1. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, ma lett pozitív a tesztem :)

Megy a drukk neked is!!!

2016. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!