Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után annak akinek...

Peteérés után annak akinek fájni szokott a melle mikor kezdődik?

Figyelt kérdés
A hónapban clostyt szedtem,ha minden igaz 2 napja volt peteérésem. sose szokott fájni a mellem de 2 napja nyomás érzékeny ez lehet jó jel, hogy tényleg megvolt a peteérés?
2016. dec. 2. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tüszörepedès napjàtol kezdödik és amikor mestruáciom 2-3 ig kitart.Most 12 dpon tartok de sokkal intenzivebben fàj mint màskor.Elèg nagy a fájdalom küszöböm de ma már sirni tudtam volna.
2016. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem egesz hónapban fáj megállás nélkül, el sem múlik egyáltalán ez valami hormonzavar lehet vagy nem tudom
2016. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugytudom hogy cklus 2 ik felèben ovulácio utàn a magas progeszteron és ösztrogèn felelös a mell fájdalomért.
2016. dec. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A clostytól is fájhatnak a melleid, nekem is fájtak amikor szedtem.

2016. dec. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. 5-6 nappal utána. Aztán menstruáció előtt 1-2 nappal néha hirtelen enyhül.
2016. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!