Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Munkahelyi védelem alapján,...

Munkahelyi védelem alapján, az Inszemináció is beletartozik a reprodukciós eljárásba?

Figyelt kérdés

Ha igen, ez hogyan működik a gyakorlatban, ha valaki ért hozzá?

Csak a beültetés-pozitív teszt(negatív teszt) közötti időszakra vonatkozik, vagy már a ciklus elejétől, closty stb idejére?



2016. dec. 3. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Csak akkor ha sikeres a dolog.. Addig amíg nem biztos hogy sikerült a baba.. Még ne kiabáld el a főnöknek a baba dolgot..
2016. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kezelés megkezdésétől számítva él a védettség, a terhesség bekövetkeztéig, de legfeljebb 6 hónapig.
2016. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 2.
2016. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: Ezt előre nem tudja az ember.

Ha meg sikerült, akkor meg maga a terhesség tenye ad védettséget

2016. dec. 4. 21:59
 5/6 Manó 88 ***** válasza:
Sziasztok! Valaki elmondaná nekem hogy ez mégis hogyan működik, kinél kell ezt jeleznem, stb.Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell jelezni, akkor is él a védettség, ha nem mondod el. De attól is függ, milyen a viszonyod a munkáltatóval, lehet érdemes elmondani, hogy mi a helyzet, de egyébként a te magánügyed. Én pl. elmondtam, de csak mert jóban vagyok a főnökömmel és így éreztem fairnek.
2016. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!