Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ha nagyon nagyon erősen menstruálok és görcsölök, lehetek terhes? csak előváladék került belém, de nagyon félek, mert annyi olyat olvasni hogy valakinek terhesség elején is megvolt. nagyon parás is vagyok szóval reménykedem benne hogy csak feleslegesen.

2016. dec. 3. 19:57
 1/8 anonim válasza:

Erre nagyon minimális az esély.


Nyugodj meg, feleslegesen stresszeled magad...

2016. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Unom már az ilyen kérdéseket.. De egyébként nem valószínű hogy terhes vagy...
2016. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy most az vagy, de ne játssz a tűzzel! Húzzatok óvszert az aktus teljes hosszára, vagy szedj fogamzásgátlót. Nem éri meg mindig stresszelned ezen. :/
2016. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első, köszönöm szépen:) második, minek kommentelsz ide ha unod? nem lett volna kötelező
2016. dec. 3. 20:00
 5/8 anonim válasza:
41%
Nagyon szívesen, az ilyen idegbetegeket meg nem kell figyelembe venni. Ha valóban unná, akkor nem nyitná meg az adott kérdést, és nem venné a fáradtságot hogy írjon, de nem unja, csak feltünési viszketegsége van, és ennél "szimpatikusabb" módot nem ismer hogy felhívja magára a figyelmet :)
2016. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem igazán érdekel hogy mit gondoltok rólam :'D de nem veszitek észre hogy ezt minden nap megkérdezik? (2-es vagyok)
2016. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
minket sem érdekel hogy te meg most visszakommenteltél. én nem kérdeztem ezt még soha életemben, bocs ha felzaklattalak vele.
2016. dec. 3. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu a terhesseg. Bar persze nem lehetetlen ,ha volt vedekezes nelkuli egyuttlet. Csinalj egy tesztet (dmben 2dbos 500ft) es akkor megnyugszol;) Sztem ennyit siman meger!
2016. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!