Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gravi HCG tesztet ki használ?...

Gravi HCG tesztet ki használ? Szellemcsík miatt kérdezem?

Figyelt kérdés
Én ezt használom és mára nem várom nem is jött de már két napja csináltam és nem első pisiből nagyon halványan ott a csík de nem egyből jelent meg. Akkor ez mi?
2010. máj. 1. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

10 perc után érvénytelen az eredmény.

Ha 10 percen belül volt akkor javaslom, hogy 2-3 nap múlva ismételd meg a tesztet.

2010. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

egy kétséges teszt, ami csak elbizonytalanít. ha valóban terhes vagy és amiatt volt két napja halvány, akkor holnap reggel már gyorsan és egyértelműen kell mutatnia a tesztnek, mert ebben az időszakban exponenciálisan nő a hcg a szervezetben, szóval drukk...


márkától függetlenül mondom, hogy azt tartsátok szem előtt ami a papíron van, nem véletlenül írják rá, hogy hoygan kell kiértékelni, az tény, hogy a halvány és a későn megjelenő is sokszor pozitívat jelez, de nem lehetsz benne biztos. mindkét terhességemnél leglább három-négy gyanús tesztet dobtam ki, mert nem időben és/vagy és nem elég egyértelműen mutatta a csíkot. ki is dobtam, mert nem érvényes, nem kukkantottam rá percenként, mert meghülyültem volna. a lényeg, várj reggelig és akkor meggyőződhetsz magad is biztosan.

2010. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor csinálok majd egy újat és az már biztos jó lesz. Majd megírom mi lett az eredmény. Köszönöm a segítséget.
2010. máj. 2. 11:48
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is Gravi HCG-vel teszteltem 4 nap késés után, és 1-2 másodpercen belül gyönyörű, erős két csíkom lett. Szerintem jó ez a teszt.

Drukkolok neked.

2010. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány lett az első és 4 nap múlva ismételtem de az már erős két csík lett.Az első a 3. percben jelent meg a második tesztnél mire elért volna a C vonalig már elkezdett látszani a T.Nem tudsz belinkelni képet?Én betudom mind kettőt azt hiszem ha érdekel?
2010. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

12:56 belinkelnéd a képet? egyfolytában a tesztet bámulom de nem is tudom. Van pozitív tesztem az előző gyerkőcöm után raktam el őket 5 db. De ez azoknál halványabb. Megpróbálok majd képet feltenni.

2010. máj. 2. 21:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezek a halványak:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek az erősek:

[link]

[link]

Uccsó vok.

2010. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Elküldhetem priviben mert nemtudom hogyan kell belinkelni. 1000 bocs:-,

2010. máj. 3. 12:05
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaj megnéztem közben a tiédet és szépen kimutatja. Lehet, hogy az enyém nem is jó mert talán nem rózsaszín de már csillagokat látok:-))
2010. máj. 3. 12:07
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocsi de lefagytam hogyis linkelem be? Segítenél?
2010. máj. 3. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!