Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vaterás One Step teszt?

Vaterás One Step teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kinek vált be ez a teszt?

17. napon vagyok, 4 napja tesztelek és alig látszik a második csík. Kb. 32 naposak a ciklusaim.

3-4 éve használtam utoljára ovutesztet, szintén vaterán vásároltat, az akkor szépen kimutatta.

Most nem jó a teszt, vagy valami gebasz van?

Itt a görbém:

[link]


2016. dec. 6. 10:31
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt az előző görbém:

[link]

2016. dec. 6. 11:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap csináltam kettőt mindkettő pozi lett, előtte semmi nem volt rajta, holnapra nem vártam/várom remelem nem is jön :)
2016. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de LH tesztet vagy terhességit csináltál?
2016. dec. 6. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem a görbéd alapján a 12. napon volt ovud. Le is esett akkor a hőd, és utána 1-2 nap barnáztál is, ami az ovukor keletkező kis vérzés távozása lehetett. Voltatok együtt, úgyhogy lehet sikerül. De ne várd, hogy a 16. napon legyen pozitív az ovuteszt, ha már túl vagy rajta.


Mindenesetre 10 napig menstruálni elég hosszú időnek számít, hátha nem jelent hormongondot.

2016. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, teszteltem a 11. naptól, csak nem jelöltem. :S Egyáltalán, még csak nem is erősödött a 2. csík.Azóta behúzta a ciklus.hu a 14. napra az ovum, meg a fertilityfriend is oda tette.
2016. dec. 7. 10:30
 6/6 A kérdező kommentje:
A 10 napos menstruáció meg hormongond miatt van. :-/
2016. dec. 7. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!