Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap volt a nemvártam és...

Ha tegnap volt a nemvártam és ma reggel negativ volt a tesztem, akkor csak késik?

Figyelt kérdés

Sosem kesett, tenyleg soha. Inkabb neha 1nappal előbb jön.

25-ös teszt volt gabriel !



2016. dec. 6. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, elvileg mar ki kellene mutatnia... valoszinuleg csak kesik, de ha tovabbra se jon meg, tesztelj ujra
2016. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazabol csak a normal ciklushoz merten nèztem.. mert 12dpon mindig megjon. Holnap 16.dpon leszek! Szerintem is mutatnia kellett vna. De már 5napja kèsik. Nem èrtem.. nem alszok nem tudom mivan.. kìnomban mar nevetek h mi lehet
2016. dec. 6. 23:43
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Hat, 5 nap keses utan is negativ teszttel mar szinte semmi eselye a terhessegnek... sajnalom 😞
2016. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudod mit jelent a dpo?:) 14.dpotol szokas tesztelni. Ezert szamitom igy ( dokim ajànlotta) az a normal..keveseknek van elobb pozi tesztje. Foleg 25-össel! :) szval ezert irom ugy h 1-2napja kesik. :) rovid a lutealis szakaszom! :)
2016. dec. 6. 23:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudommit, jelent. De ettol függetlenül is lebuktattal, mert en anno nem neztem a vilagon semmit es nem is vagyok jartas benne... Az viszont tudom, h a mai tesztek jo esellyel (megbizhato ciklus mellett) mar a nemvart napjan kimutatjak a terhesseget.


Van gyerekem egyebkent, de a fogantatasat nem helyeztem "tudomanyos" alapokra 😃


Legyen az, h egyutt drukkolunk, h befusson vki, aki "erti" amit mondasz, en meg nem irok tobbet. 😃

2016. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam h magadra veszed a stilusom. Ne haragudj , sajna ilyen vagyok, aki ismer megszokta. Egyebkent enis tudom am a szivem melyen h ugyis megjon. Neha erzem is h mindjart elönt..de mar regota rajta vagyunk. Kapaszkodom mindenbe. :)
2016. dec. 7. 00:04
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Imadom, mikor valaki feltesz egy kérdést, kap ra választ ami neki nem szimpatikus, és hisztiben tör ki 😂
2016. dec. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 nap késés után lett pozi a tesztem, de én tudtam, hogy nem középidőben, ham egy héttel később fogant.
2016. dec. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En is azon a velemenyen vagyok, hogy ezek a mai tesztek mar a 14. dpo korul pozitivak, ha van terhesseg. Szinte fajtatol fuggetlenul, max annyi a kulonbseg, hogy az egyiken alig latszik a csik, a masikrol meg mar szinte leugrik akkor. (Tapasztalat, sajnos tobb veteles miatt mar mogottem van 5 terhesseg.)


Ettol fuggetlenul arrol meg mindig lehet szo, hogy kesobb volt esettleg peteeresed es nem is annyi dpo-n vagy, amennyinel gondolod.

Ilyen elofordulhat szabalyos ciklusnal is. Nekem teljesen szabalyos a ciklusom, de kb 2 eve van, hogy nem hasznalok semmilyen fogamzasgatlot, tehat van peteeresem. Erezni is szoktam. Szinte mindig a 14. napon van, ennek ellenere tavaly egyszer a 19. napon volt (kesve is jott meg), iden egyszer pedig a 12. napon (korabban jott meg).

Ha nem ereznem a peteerest, akkor fel sem tunt volna, csak nem ertettem volna, hogy miert kesik/miert jon meg korabban.


Mast nem igen tehetsz, csak varhatsz. Ha nincs mensi 3-4 nap mulva sem, akkor csinalj meg egy tesztet.

2016. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már pár kérdést feltéttel itt a gykn (vagy minden napra jut egy 12napos lutealis szakaszos)

Vegyél érzékeny tesztet, ha valóban tudni akarod h terhes vagy e. Mondjuk facellet vagy predictort. Nekem 16nap a lutealisom, de már a 12-ik dpon pozi volt a tesztem.

2016. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!