Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiatalkorú terhességbe estem....

Fiatalkorú terhességbe estem. Párommal mindenképpen megszeretnénk tartani. Normális környezetet, és anyagi hátteret tudnánk neki biztosítani. Szüleimnek hogyan mondjam el? Rossz véleményeket nem kérek, meg hogy "ne cseszd el az életed" stb.

Figyelt kérdés
Terhesség,fiatalkori,egészség

2016. dec. 7. 22:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Hát, hogyha ezt képes voltál a szórakoztató készülékek kategóriába posztolni, nem is csodálkozom, hogy eshettél teherbe.
2016. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%
Más: ha fiatalkorú vagy, akkor nem (csak) te (és a párod) fogsz dönteni arról, hogy megtarthatod-e a gyereket.
2016. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
"Fiatalkorú terhességbe estem" ... xD
2016. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
Hát, valószínűleg a környéken van már pár ügye a srácoknak ,ezért a kiskorú szó helyett a fiatalkorú (ami bűncselekményeknél használatok9 hamarabb jutott eszébe. :D
2016. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Milyen az a "fiatalkorú terhesség"???
2016. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
normális választ adok mivel azt kertel. Mindenfelekeppen őszintén mond el anyukadnak hogy mi a helyzet. es mit akartok a paroddal. viszont arra keszulj fel nem.lesz kellemes beszélgetés szerintem. ha rendesek a szülők ha nem. nekik a dolgok óvni védeni a gyermekeiket. es szerintem allj elé es mond a szemebe kertelés nélkül mi a helyzet. :) ha szeret biztosan meg ért. :) viszont arra keszulj fel egy gyereket nehéz felnevelni. :/ biztos kell segitseget kerned majd. szabad tudni hany eves vagy ?
2016. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%

Igy e: anyam, apam, terhes vagyok! Mit kell ezen cifrazni?

Te jo eg, kesz szerencse, hogy fekszem, kulonben lefordultam volna a szekrol ettol a megfogalmazastol amivel inditottal!😱😂

2016. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
Fiatalkorukent mégis miből tudnál normális környezetet és anyagi hátteret biztosítani? Max a párod, vagy a szuleitek, hiszen te egyértelműen nem dolgozol
2016. dec. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Mindenki a fogalmazásommal van elfoglalva? Este volt,fáradt voltam és nem tudtam figyelni. De a lényeg kivehető.
2016. dec. 8. 06:24
 10/36 A kérdező kommentje:
Első kommentelő. Nem szándékosan tettem a szórakozás kategóriába...
2016. dec. 8. 06:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!