Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Karácsonyra kiderülhet, van...

Karácsonyra kiderülhet, van itt más is akinek hozhat a Jézuska boldogságot?

Figyelt kérdés

Ki van még rajtam kívül úgy, hogy Karácsonyi nagy meglepetés öröm lenne a baba,és izgatottan várjátok hogy sikerült e?!

Nekem december 20-án nem kellene megjönnie! Kedves Lányok, Nők, leendő Szülők!

Mindenkinek szorítok!! : )


2016. dec. 9. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is december 20 környékére nem várom.


Mi már nagyon rég próbálkozunk. Orvosilag nincs semmi problémánk, mégis túl vagyunk 3 inszemináción és 2 lombikon. ez most egy spontán ciklus és természetesen reménykedek. Ha most sem sikerül, akkor amint megjön kezdhetjük a stimulációt a következő lombikhoz.

2016. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez volt a 3. lombikunk. Eleve életem legszebb Karácsonya várt ránk azzal a tudattal, hogy sikerült; de álmunkban sem gondoltuk volna, hogy ennyire: 1 babáról tudtunk eddig, de tegnap 'találtak' nekünk még egyet!!! És már mindkettőnek van szívműködése!!!

Azt hiszem ennél szebb Karácsonyi ajándék nincs is a Földön! 6 évet vártunk rájuk... 6hkm

2016. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első nagyon szorítok Neked!! Küldöm a Karácsonyi Angyalkákat :)

Kedves második! Szívből gartulálok!! Ez igazán szép ajándék a Jézuskától!! Sok boldogságot!!

2016. dec. 9. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon drukkolok neked, mióta próbálkoztok, hanyadik babára vártok? (1. válaszoló)
2016. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lombikos kismama,csodálatos érzés lehet,mi 7 éve várunk,nagyon boldog életet nektek!!! Kedves kérdező nekem vasárnap van a napja,ma van a szülinapom,lehet veszek egy tesztet,legcsodálatosabb dolog lenne már,szorítok nektek! :)
2016. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én Karácsonyra várom a kisfiamat, ha ez is számít.:)))

Kellemes ünnepeket!

2016. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly karácsony másnapján veszítettem el 9 hetesen egy lombikbabat. Egészben kilokodott. Azóta sem estem teherbe. Örülök ha most esemenytelen karacsonyom lesz.
2016. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók kívánom mindenkinek hogy az történjen amit igazán szeretne! És kedves Kismama, szorítok a szülés gyors és csodálatos élménye miatt! : )

Nekünk első babánk lenne 7 hónapja próbálkozunk! Nagyon várjuk!!


Kedves utolsó!

Szívből sajnálom!! Kívánok Neked minden jót!!

2016. dec. 12. 12:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Màra holnapra nemvarom :)10.sikertelen hónap volt eddig úgyhogymár nagyon örülnék!
2016. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is 17-18 nem várom, 11.honap
2016. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!