Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem, majd...

Pozitívat teszteltem, majd elmentem az orvoshoz, aki 2x hasi ultrahangot csinált, amin nem látott semmit. Holnap megyek egy másik orvoshoz, hüvelyi uh-t fogok kérni (az előzőnél is azt kértem) szerintetek van baba?

Figyelt kérdés

Hasi uh-t úgy tudom 12. hét előtt nem is csinálnak, mert nem látni rajta semmit. 2 hete volta utoljára ennél az orvosnál, aki hasit csinált, de ajánlották, hogy keressek fel egy másikat.

Szerintetek, ha a hasin nem látott az orvos semmit, a hüvelyi UH-n lehet valami?



2016. dec. 13. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azóta teszteltettél újra? Ha terhes lennél, kb. hányadik héten tartanál?
2016. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hat hetesen voltam dokinál. Hasi uh-t csinált, feleslegesen nem vetkőzteti a nőket, ha nem muszáj (ő mondta), rendesen látszódott a kis borsónk (ferjem nevezte el így) és hallottuk a szivhangot.
2016. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A teszt a 3. talán a 4. héten mutatta ki a tesztet, 3 napra rá mentem az orvoshoz, majd utána megint 1 héttel.
2016. dec. 13. 20:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jott meg utoljara? Hany naposak a ciklusaid?

Nekem 4+4 hetesen hasi uh-n mar latszodott a petezsak, de 5-6 het kozott mar latnia kellene hasival is valamit....

2016. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem csináltak hüvelyi uh-t.

Lehet csak korán mentèl a dokihoz, azèrt nem látta.

2016. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak koran mentel, altalanossagban 7 hetes kor korul eleg, ha nem problemas a terhesseg. Korabban is latszodni szokott mar, de szerintem a pozitiv teszt utani 3. nap meg nagyon-nagyon korai volt.


Nekem is volt, hogy hasi uh-t csinaltak a terhesseg elejen (8-9. het korul), hogy ne kelljen levetkozni, max ha nem latszik jol, akkor atvaltunk huvelyire. Es latszott azon is az embrio szepen, merni is jol tudtak.

De teny, hogy a huvelyi uh biztosabb meg ilyenkor.

2016. dec. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6+4 en szivveréssel 6mm embrió volt nekem hasi uh.

Vagy korán mentél,vagy rossz a gép.

2016. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hol laktok, de Pesten, soha nem csinálnak hasi uh-t korai terhességnél, hiszen azon nehezebben látható. 6+4 hetesen voltam dokinál, hüvelyi uh volt, 6 hetesre számolt 4 mm-es pulzáló embrióval :) 5 nap múlva (pici rózsaszín miatt) újra uh 10mm-es picuri 7+1 hétre számolva.

Másik doki, és mensi kimaradás után 1 héttel már petezsák látható. Drukkolok!

2016. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem a kérdező nem is jól számol. 3. héten nincs pozitív teszt...

Kérdező, az utolsó menstruáció 1. napjától számítjuk a heteket, tehát akkor van 4 hetes, amikor nem jön meg (28 napos ciklussal). Ekkor már a teszt is kimutatja. Innentől számítva pár nap múlva hülyelyi uh-n már talán látszódik a petezsák, 1 hét múlva meg már mindenképpen. Szívhang kb. a 7. héten van.

Én is úgy tudtam, hogy hasival nem nagyon nézik.

2016. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek, szinte biztos, hogy méhen kívüli terhességem van!! :((
2016. dec. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!