Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől lehetek még terhes?

Ettől lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kálváriám kicsit érdekes. Október vége fele megjött a menstruációm, elég görcsös volt, nagyon rosszul voltam. Előtte a tesztjeim negatívak lettek, majd menstruáció után közvetlen pozitívak, halványan. A nőgyógyász megállapította napokkal később, hogy elvetéltem.

A következő menstruációm szintén rendesen jött meg, 5 napig tartott, görcsös volt, de a megszokott. A mostani megjött két nappal hamarabb, kedden, két napig véreztem, azóta maszatolok, talán még az se. Se görcsök semmi, a melleim még mindig fájdogálnak. Most csináltam egy terhességi tesztet, de negatív. Semmi más tünetem nincs egyelőre, csak annyi, hogy kicsit híztam.

Valaki, aki esetleg hasonló helyzetben volt, mit tud erre mondani?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2016. dec. 15. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Medi Lab-os terhességi gyorstesztet használtam, nem tudom mennyire megbízható és nem reggeli első vizeletből csináltam.

Milyen megbízható tesztet tudnátok ajánlani?

2016. dec. 15. 11:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem hinném, hogy terhes vagy.

Digitális CB megbízható, csak drága.

2016. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

terhes lehetsz, de kizártnak tartom, hogy több hónapos aktusból .


Javaslom, vannak magánlaborok.

Kb 3.000 ft egy HCG vérteszt. Sorbanállás nélkül és még aznap vagy legkésőbb másnap meg van !


Míg a vizelet teszt tévedhet , nem mutatja ki, mert esetleg , ami nagyon ritka ...., nem választódik ki a HCg a vizeletedben, addig a vérteszt csalhatatlan , nem hazudik !

2016. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugye azt te sem gondolod hogy az lenne nálad a tünet hogy kicsit híztál?? Ha terhes is lettél azóta még nem látszik a terhesség. Szerintem nem vagy terhes de csinálj reggeli első vizeletből egy tesztet.
2016. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!