Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy babám lesz? Mikor tesztelhetek legkorábban?

Figyelt kérdés

Utolso mensi elso napja nov. 28.

Majd dec.7.-én együttvoltunk párommal, ezutan ovu dec. 11, fajdalmakkal jár sajnos innen tudom. Ovu utani pár napban feher kremes folyás Dec. 17.-én pecsételo vérzésem volt. Dec.28-ra nem várom. Szerintetek lehet baba? Mikor tesztelhetek legkorábban?



2016. dec. 20. 16:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Dec 28.
2016. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
hát én nem birnám ki, pár száz forint a teszt. biztos 24.-én reggel megprobalnak egyet. elvileg ha a dec. 17.-ei vérzés beágyazodastol volt akkor már 24,-én vigan mutatni kéne. én nem várnék. magamat ismerve már maholnap megcsinálnám. max negativ lesz.
2016. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nekem november 27 volt meg utoljára 24 megpróbálok egy tesztet
2016. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindenkinek ! Enis nehezen birom, csak a negativ mar sokadszorra nagyon letorne. Es ovu elott 4 nap az eleg ahoz, hogy sikeruljon? Nem tul sok? :( tegnap meg ma neha jelentkezik mensi szeru fajdalom de gyenge. Bár fájdalomcsillapitot szedtem a napokban kalmopirin es algopirin formájában mert jo kis torok gyulladást szedtem össze. Ez befojásolhatja a beágyazódást? Cickóim is fájnak 2 napja. Mensi előtt is szoktak de még korai lenne talán.
2016. dec. 20. 17:09
 5/34 anonim ***** válasza:
Nekem nov.25.en volt meg. 2 napja olyan eroset zeszteltem leugrik a teszt csikrol🤗
2016. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) enis nagyon szeretném már látni azt a bizonyos 2 csíkot :( akkor lehet nem várok 28ig. Max ha negatív tesztelek újra 28.
2016. dec. 20. 17:47
 7/34 A kérdező kommentje:
Neked is voltak ilyen tüneteid kedves 5. Válaszoló? :) énis reménykedhetek ilyen feltetelek mellett? :)
2016. dec. 20. 17:53
 8/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem az utolsó menzesz első napja nov 24 volt. December 18-án a wc papíron láttam halvány rózaaszín valamit, kicsit megilyedtem, azthittem ennyivel hamarabb jön meg mivel enyhe menstruációs görcseim is voltak, de semmi. 24-re nem várom, azóta volt egy délután, hogy többször megszédültem majdnem összeestem, ma pedig iszonyatosan fáj a fejem meg émelygek. Lehet csak bebeszélem magamnak, de nagyon szeretnék már babát... szerintetek?
2016. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Te talán már tesztelhetsz is :)
2016. dec. 20. 18:48
 10/34 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokat csalódtam már, félek tesztelni. :-(
2016. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!