Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy a délutáni...

Létezik hogy a délutáni terhességi teszt halvány, de látható pozitiv lett, amit viszont pár órára rá csináltam most este az negatív? Ennyire nem lenne már az estiben kimutatható a hcg?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elofordulhat.
2016. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy kémiai terhesség volt, vagy rossz volt a teszt.

Reggeliből csinálj újat, mondjuk 2 nap múlva.

(Nem is értem, ma ismételni semmi értelme nem volt.)

2016. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy lehet hogy többet ittál és higabb volt a pisi
2016. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En delutan csinaltam a sokezredik vizeletbol tesztet, egyertelmu pozitiv, majdnem leugrott a csik a tesztrol. Aztan masnap reggel elso vizeletbol negativ. De terhes voltam, most lesz 11 honapos a kislanyom.
2016. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában egy pozi teszt nem hazudik... Én 7 különdözőt csináltam, mert annyira halvány volt és csak az x-epil tűnt negatívnak. De tény nekem 11. dpo-n már halványak voltak a tesztek. Én azt modnom, ha két különböző teszt is produkál halványat akkor baba van. És igen ha egy napon belül két tesztet lősz el mensi előtt lehet az egyik negatív, ahogy írták előttem többet ittál vagy gyümölcsöt ettél (sok levet tartalma) Hígabb vizelet mind mind produkálhat negatív tesztet, ha az első teszt halványka volt.

Tesztelj reggel az a legbiztosabb, vagy 4 órát várjál a wc-vel. az még segíthet :)

2016. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!