Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes szeretnék lenni,...

Terhes szeretnék lenni, nagyon vágyom rá, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban semmi esélyem rá, de annyira szeretnék, hogy mindig arra gondolok "még egy kicsit várnod kell", de ha belegondolok abba, hogy mennyi ideig kell csak kapcsolatban lennem avval a férfival, akit szeretni fogok, nagyon rosszul érzem magam. Én csak arra vágyok, hogy szeressen valaki és én is tudjam szeretni, hogy érezzem vele szeretnék gyerekeket. :(
2016. dec. 28. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kissé ellentmondásos amit írsz. A címben a terhesség a vágyad, a leírás végén meg a stabil párkapcsolat.

"Terhes szeretnék lenni" <=> "Én csak arra vágyok, hogy szeressen valaki és én is tudjam szeretni".

Az ilyen szintű vágyak már veszélyesek, mert így könnyen az első balfékbe belemagyarázod hogy ő jó apa lesz, aztán valójában még párkapcsolatra sem megfelelő és így tönkre teheted 3 ember életét is.

Ezt elkerülendő, próbálj lehiggadni. Mindennek megvan a maga ideje. Ha még nem tálaltad meg a párod akkor még azt kell keresned. És ha megvan akkor nem lesz ilyen hiányod a gyerekből sem, mert örülni fogsz hogy együtt lehettek.

2016. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az első válaszadóhoz!

Ilyen "ketyeg a biológiai óra" meg hasonlón kattogó nők azok, akik beleugranak egy rossz kapcsolatba, és mivel úgy érzik, nincs már idejük, belemagyarázzák, hogy ők milyen boldogok, szerelmesek, és végre itt az idő, hogy gyereket szüljenek a párjuknak!

Aztán ők azok, akik a két éves gyerekkel ott maradnak egyedül, mert annyira mégse volt jó se a kapcsolat, se a pasi...


Másrészt, nem tudom, mennyi idős vagy, de gondolom már nem 20 éves.

Ha találsz egy hozzád illő férfit, és egyértelműen mindketten ugyanazt akarjátok (házasság, gyerek), és össze is passzoltok, akkor nem kell éveket várni. Nálatok már nem ok az időhúzásra, hogy még kiéljétek magatokat, utazgatni akartok, meg esetleg egzisztenciát felépíteni, azért bizonyos kor fölött ez már adott szokott lenni mindkét fél részéről.

Így nem 5-10 évig kell együtt lenni, hanem amíg kiismeritek egymást, összecsiszolódtok, és biztos lehetsz abban, hogy ő lesz a megfelelő "apajelölt". Utána pedig külön udvariassági körök nélkül mehet a "babaprojekt".

2016. dec. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Hát jól meg vagy keseredve, pánikroham = pszihológus.
2016. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igaz, kicsit ellentmondásos, de igazából tényleg arra értettem, akivel el tudok képzelnigyerekeket. 19 éves vagyok, van barátom, de a viselkedése alapján azt tudom elképzelni, hogy mindent rám fog hagyni, hogy csináljak és majd úgy járok, mint édesanyáink... Bele sem merek gondolni, mennyi ideig kellene várnom, míg találok valakit, aki tényleg megbízható.
2016. dec. 29. 03:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ha összejönnék egy olyan lánnyal akire vágyok, egyből teherbe ejteném ha arra vágyik :)
2017. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!