Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves vagyok és 7 napja...

17 éves vagyok és 7 napja késik a menstruációm de viszont védekeztünk. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Védekeztunk a barátommal akárcsak mindig és most nem jön meg egyféle képpen nyugtat ,hogy tudom ,hogy vedekeztünk de viszont nagyon meg vagyok ilyedve . Észre vettem azt hogy többet járok pisilni és, hogy viszket neha nagyon a hasam alatt. Ugy döntöttem ,hogy ma csinálok egy terhességi tesztet. Szerintetek mennyi az esély rá, hogy babáról legyen szó?
2016. dec. 29. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében egyik védelem sem 100%-os. Balesetek is előfordulhatnak (pl kilyukad a gumi, lecsúszik stb)

Van rá esély, egy tesztet szerintem mindenképp érdemes csinálni. Találgatással se te, se mi nem megyünk sokra :/

Ha pedig negatív, akkor megnyugszol :)

Ha pozitív... az már más kérdés

2016. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

7 napos késés még nem jelent semmit, bár ha eddig egyszer sem késett a menzeszed, akkor gyanakodhatsz.

A terhességi teszt sosem árt, legalább megnyugtat, vagy felkészít arra, ami vár.


Egyébként egyetlen védekezési módszer sem nyújt 100%-os biztonságot. Mindig ott az az 1-2%, ami sajnos olykor terhességet jelent.

2016. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Annyi mint az IQ-d inverse.
2016. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Nincs nagy esélye, de akármilyen védekezés mellett is teherbe lehet esni. A hasviszketés nem terhestünet, 7 napot nekem is késett már párszor.
2016. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csinálni kell egy tesztet.
2016. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt!
2016. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet, nem tudom mennyire befolyásolja az hogy nem reggel és nem első vizeletből de az jött ki ,hogy nincs baba. Csináljak egyet reggel is?
2016. dec. 29. 14:33
 8/10 anonim ***** válasza:

A terhességi teszt legkorábban az aktus után 14 nappal mutatja ki a terhességet. Tehát ha az elmúlt 14 napban szexeltetek, akkor kell majd még egy teszt, de ne most csináld, hanem legalább 1, de inkább 2 hét múlva.

Ha a következő menzeszed sem jön meg, menj el orvoshoz. Nem volt világos, mid viszket, de ha a nemi szerved, akkor azzal meg minél hamarabb menjél.

2016. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
December 14én életem utoljára a szexuális életem szoval egy teszt ha most csináltam bizonyára ki kellene mutassa de viszont nem tudom mennyire befolyásolja az hogy délben csináltam nem reggel. Nem a nemi szervem viszket hanem a hasam alatt mondom úgy akkor ,hogy a köldököm kállat picivel .
2016. dec. 29. 15:12
 10/10 Kim Bo Mao ***** válasza:
Nem tudom milyen tesztet csináltál, de a mai tesztek többsége már az aktus után 3 nappal kimutatják, hogy teherbe estél-e, függetlenül attól, hogy reggel vagy délben, este csinálod. Egyébként teljesen természetes, hogy késik ilyen korban még nincs beállva a hormonháztartás.
2017. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!