Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetseges hogy terhes...

P_viivii kérdése:

Az lehetseges hogy terhes legyek ha a baratom szerintem meg 1 percig sem volt bennem es nem is csinalt semmit aztan pedig huzott ovszert?

Figyelt kérdés
Utana mas nap egybol megjott de nagyon felek tole hogy terhes lehetek igaz nincs semmi gyanum csak felek

2017. jan. 1. 21:25
 1/3 anonim válasza:
Kicsi rá az esély, de lehetsz terhes.
2017. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogy lehet terhes. Amugy is kicsi az eselye ennyitol, de meg is jott neki.

Nem ertem, mi ertelme van feleslegesen ijesztgetni.


Nem vagy terhes kerdezo, de ha nem is szeretnel az lenni, legkozelebb par mp-re se tegye be a baratod.

2017. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves második nem kel gorombának lenned, ha másnap jön meg, attól még lehetne terhes.. De nyilván ebben az esetben nyilván szinte 0% rá az esély, hogy terhes, nem megijeszteni akartam. Neked is boldog újévet.
2017. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!