Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jele? (többi lenn)

Terhesség jele? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Először is csak elméleti kérdés, nem áll fenn terhesség esélye :) Csak a szokásos "előbb nézz utána a dolgoknak és szexelj" miatt írom. :D

Ha a nő a menstruáció előtt pár nappal szexelt és teherbe esett akkor a menstruációja már kimarad? Vagy mivel csak pár nappal korábban fogant meg akkor lehetséges hogy az azhavi menstruáció még megjön és csak utána marad ki? Van valami kb szám azzal kapcsolatban hogy hány nappal menstruáció előtt kell szexelnie hogy kimaradjon már a menzesz? Vagy ha meg is jön másabb mint amúgy normális esetben (erősebb, gyengébb vérzés, másabb szín, másabb állag, rövidebb ideig tart...)? Csak ha a terhességi teszt is 2 hét után tudja pontosan kimutatni, akkor ha kevesebb mint 2 hét telt el a szex és a mensi várható időpontja között akkor még megjön?

Lehet hülyeséget kérdezek, akkor elnézést :) Csak ezen most elgondolkoztam és őszintén nem tudom :/


2017. jan. 1. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális körülmények között ez az az időszak, amikor a lány nem termékeny.
2017. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam hogy ekkor kisebb csak az esélye a terhességnek, de azért ilyenkor is megfoganhat nem? Meg akár menstruáció alatt is? Nagyon eddig nem érdekelt úgyhogy nem igazán vágom a témát, csak most lett barátnőm és azért érdekel hogy kicsit jobban képben legyek, de erről nem igazán olvastam még.
2017. jan. 1. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megjön, de sokkal gyengébb, mint szokott lenni.
2017. jan. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!